„Strzelam gole 2012” Mistrzostwa Pomorza w piłce nożnej Środowiskowych Domów Samopomocy

Dnia 1 czerwca wyjechaliśmy na turniej piłki nożnej w Chojnicach. Na miejscu było razem 14 drużyn. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nasza drużyna była w grupie A. W pierwszym meczu zremisowaliśmy 1:1, w drugim meczu wygraliśmy 2:1, a w trzecim wygraliśmy

3:0. W czwartym meczu było 2:1, w piątym meczu wygraliśmy 6:0, w ostatnim meczu było 0:3 dla przeciwników po zliczeniu punktów graliśmy o 5 i 6 miejsce niestety po karnym nasza drużyna zajęła 6 miejsce a zawody wygrał ŚDS z Tucholi. Po turnieju zostały wręczone nagrody. Były również wyróżnienia dla króla strzelców i bramkarza. Radek Radaszewski z naszej drużyny otrzymał właśnie takie wyróżnienie jako najlepszy strzelec turnieju. Bardzo dobrze się bawiliśmy i nie możemy doczekać się kolejnego turnieju.

Napisał: Krzysztof Radaszewski i koledzy z ŚDS w Więcborku