Walentynki w więcborskim kinie

W tym roku z okazji Walentynek wybraliśmy się do więcborskiego kina na film „Bella i Sebastian 2”

Był to film przygodowo – familijny.

Kontynuacja świetnie przyjętej w całej Europie (ćwierć miliona widzów w Polsce!) ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży. Historia niezwykłej przyjaźni chłopca i psa wkracza na nowy etap pełen emocjonujących przygód i wzruszających odkryć.

Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłopca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.

Film bardzo nam się podobał, wszyscy z zaciekawieniem śledziliśmy losy Sebastiana i odetchnęliśmy z ulgą kiedy wszystko dobrze się z kończyło.

Walentynki to czas wyznawania sobie miłości, więc i u nas nie mogło zabraknąć walentynkowej poczty. Każdy z podopiecznych otrzymał przepiękną kartę walentynkową od “cichego wielbiciela”.