Jarmark Mikołajkowy w Więcborku

W niedzielę 10 grudnia na Targowisku Miejskim w Więcborku odbył się Jarmark Mikołajkowy Można było tam kupić ozdoby świąteczne, zrobić wspólne zdjęcie z Mikołajem ale też zjeść i wypić coś ciepłego.
Panie ze Stowarzyszenia Aktywnych Społecznie przygotowały dla mieszkańców pyszny poczęstunek. Wszyscy mogli posmakować świąteczne ciasteczka, paszteciki oraz rozgrzewającą herbatę z imbirem oraz tradycyjny wigilijny barszcz.
Na scenie szkoły i instytucje z Gminy Więcbork przedstawiły świąteczne programy artystyczne oraz wystawiły stoiska z przygotowanymi przez siebie ozdobami.
Podczas Jarmarku można było zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem oraz z sympatycznymi alpakoreniferami, pojeździć na kucyku czy pobawić się z mikołajkową kózką. Przez cały czas trwania Jarmarku rozbrzmiewała nastrojowa muzyka wprowadzająca wszystkich w świąteczny nastrój.
Środowiskowy Dom Samopomocy w Więcborku zaprezentował w tym roku na scenie bardzo bogaty program artystyczny. W naszym wykonaniu można było usłyszeć aż 4 piosenki świąteczne: “A kto wie”, “Gore gwiazda Jezusowi”, “Pada śnieg”, oraz “Tak jak śnieg”, ale również obejrzeć i podziwiać 2 mikołajkowe układy taneczne przygotowane również do utworów o tematyce świątecznej. Nie zabrakło też wierszy i życzeń bożonarodzeniowych oraz noworocznych.
Na Jarmarku wystawiliśmy się również ze stoiskiem na którym znalazły się wyroby uczestników ŚDS’u. Świąteczne ozdoby i dekoracje cieszyły się dużym zainteresowaniem i ogromnym powodzeniem, ale nic nie przebije naszych pierniczków i kruchych ciasteczek – sprzedaliśmy WSZYSTKIE, czyli około 80 przepysznych i przesłodkich paczuszek 😉
Na zakończenie Jarmarku najmłodsi milusińscy otrzymali paczki ze słodkościami wręczanymi osobiście przez Mikołaja.
Relacja WIDEO – http://www.kanal10.pl/…/jarmark-mikolajkowy-w-wiecborku-wieo

Jarmark Mikołajkowy 2017


http://e-krajna.pl/…/5583_wiecborski_jarmark_mikolajkowy_ju…

Jarmark Mikołajkowy – Więcbork ‘2017