Gościnnie na warsztatach

W dniu 24 kwietnia 2018 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Więcborku w ramach działań towarzyszących Programowi Operacyjnemu Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (Podprogram 2017), po raz kolejny w tym roku odbyły się warsztaty kulinarne i dietetyczne prowadzone przez przedstawicieli Caritas Diecezji Bydgoskiej.
Warsztaty, do udziału w których zaproszono 50 mieszkańców Więcborka, uczestniczących w Podprogramie 2017. Tematyka warsztatów ukierunkowana była na smaczne i zdrowe żywienie. Zagadnienia poruszane podczas warsztatów dietetycznych komponowały się z owocnymi działaniami podczas warsztatów kulinarnych, gdyż na stołach nie brakło witamin pod postacią owoców i warzyw. 
Warsztaty były przeprowadzone przez: panią Darię Lewińską (dietetyczkę) oraz pana Michała Siekierkę (mistrza kulinarnego).
W przerwie kawowej podczas warsztatów, czas umilił zespół wokalno – taneczny “FANTAZJA” ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Więcborku, tym razem w bardzo “okrojonym” składzie: wokalista – Radosław Radaszewski oraz tancerze: Jarosław Kaczmarek i Bogumił Sabatowski. Radek wykonał kilka znanych i lubianych piosenek z gatunku disco polo. Uczestnicy warsztatów byli zachwyceni występem naszego zespołu. Pozdrawiamy serdecznie 🙂