Dzień Mężczyzn !

Kiedy wypada Dzień Mężczyzny ? U nas oczywiście 10 i 11 marca 😉 Doroczne święto obchodzą nie tylko panie. Również panowie mają powody do świętowania. W kalendarzu również pojawia się Dzień Mężczyzny, który, choć nie jest tak znany, jak Dzień Kobiet, to z każdym rokiem zyskują na popularności.
Dzień Mężczyzn w Polsce 2021 obchodzony jest dwa dni po Dniu Kobiet, czyli 10 marca. W tym roku święto panów wypada w środę. Termin ten nie został jednak wybrany przypadkowo. W tym dniu w polskim Kościele katolickim obchodzone jest nieoficjalne wspomnienie 40 Świętych Męczenników z Sebasty.
W Dzień Mężczyzny to właśnie panie obdarowują swojego ukochanego i nie tylko mniejszym lub większym upominkiem.
W Środowiskowym Domu Samopomocy w Więcborku również pamiętaliśmy o naszych Panach. Spotkaliśmy się na sali ogólnej, oczywiście z zachowaniem wszystkich reżimów sanitarnych, gdzie Panowie mogli dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy o sobie 😉 A to dzięki znaczeniu imion i odpowiedzi na pytanie “Kto to jest mężczyzna”? i “Kto to jest dżentelmen”? 🙂 Nie brakowało również wierszy, życzeń i piosenek no i oczywiście upominków 😀