Andrzejki
Jak nakazuje tradycja ,dzisiaj świętowaliśmy Andrzejki:D Z racji tego,że mamy w naszym gronie Andrzeja to było również 100 lat:D Świetna zabawa, wróżby i skromny poczęstunek
Jak nakazuje tradycja ,dzisiaj świętowaliśmy Andrzejki:D Z racji tego,że mamy w naszym gronie Andrzeja to było również 100 lat:D Świetna zabawa, wróżby i skromny poczęstunek
Po długim czasie gościliśmy u siebie Filharmonię Pomorską z Bydgoszczy. Z racji trwającego listopada był to koncert iście narodowościowy. Zagrano i zaśpiewano przepiękne pieśni patriotyczne. Bardzo dziękujemy i nie możemy doczekać się kolejnego razu
Wszystkich Świętych już za nami, jednak my jeszcze postanowilismy wybrać się na cmentarz i odwiedzić bliskie nam osoby związane z naszym domem.
5 listopada braliśmy udział w turneju tenisa stołowego organizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Janikowie. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość gry w duchy fair play